Fitxa artística

Temporada 2018-2019

Fitxa artística

  • LluquetGorka Plans
  • RovellóGerard Escudero
  • SatanàsMiquel Roselló / Ferran Vidal
  • LluciferPol Berch / Pol Moix
  • Sant MiquelMaria Closas / Manel Dalmases
  • Sant GabrielLaia Closas / Carla Corral
  • JeremiesOriol Berch / Arnau Solsona
  • MartaMercè Garcia / Alba Valero
  • IsabelóAlba Garcia / Paula del Río
  • GetsèLlorenç Mañosa / Cesc Rocamora
  • MariaMar Aymerich / Alba Peig
  • Sant JosepQuim Carné / Marc Sabater
  • SimeóDavid Galinsoga / Manel Monpel
  • JepóJosep Closas / Bernat Torruella
  • AnamXavier Camunyes / Àlex Fenoll
  • JoanoiAlbert González / Francesc Salomó
  • RocÀlex Fenoll / Salvador Peig
  • LlúciaÀngels Navas / Maria Pla
  • ÀviaDolors Castellví / Anna Vidal
  • MartinetIgnasi Laencina / Dani Peig
  • SupèrbiaDani Peig
  • IraGuillem Escudero
  • LuxuriaIgnasi Laencina
  • EnvejaJan Salvador
  • GolosiaBernat Vidal
  • PeresaNúrria Carrasco
  • AvaríciaJudith González
  • Fogainers
  • Anna Carné
  • Enric Costa
  • Irina Cuevas
  • Patricia Delgado
  • Alba Garcia Barcia
  • Beth Loarte
  • Roger Miralles
  • Jaume Moreno
  • Daniel Murcia
  • Jordi Pla
  • Georgina Prats
  • Olga del Río
  • Roc Sastre
  • Pol Viladomiu
  • Verges del temple
  • Queralt Balaguer
  • Laia Benito
  • Carla Bonsfills
  • Berta Cirera
  • Aina Esteban
  • Paula Saura
  • Pastorets
  • Jana Ayala
  • Jordi Benito
  • Guiu Camarasa
  • Pol Marqués
  • Clara Masó
  • Raul Pérez
  • Izan Redondo
  • Guillem Vázquez
  • Pastors
  • Israel Aguilar
  • Òscar Benito
  • Xavier Camunyes
  • Roberto Couto
  • Àlex Fenoll
  • Albert Fenoy
  • David Galinsoga
  • Jordi Garcia
  • Miquel Àngel Julià
  • Toni Marquès
  • Llorenç Mañosa
  • Manel Monpel
  • Cesc Rocamora
  • Òscar Rodríguez
  • Francesc Salomó
  • Albert Torruella
  • Bernat Torruella
  • Cisco Torruella
  • Demis Vázquez
  • Gabriel Hanfland
  • Salva Peig
  • Pastores
  • Júlia Aguilar
  • Patrícia Álvarez
  • Eva Bernat
  • Marta Castellví
  • Roser Castellví
  • Patrícia Carrasco
  • Muntsa Costa
  • Àngels Farràs
  • Mati Fernández
  • Ruth Garcia
  • Montse López
  • Montse Martí
  • Silvia Mestre
  • Àngels Navas
  • Anna Oller
  • Montse Paredes
  • Marta Pérez
  • Marivi Portalés
  • Núria Reixach
  • Glòria Salomó
  • Neus Vallès
  • Montse Vidal
  • Núria Viadé
  • Míriam Vila
  • Yolanda Zuil
  • Cristina Hernández
  • Laura Mañosa
  • Maria A. Guerra
  • Pastors Nois
  • Guillem Fernández
  • David Galinsoga
  • Dídac Rodríguez
  • Pastores Noies
  • Berta Aguilar
  • Queralt Balaguer
  • Laia Benito
  • Carla Bonsfills
  • Berta Cirera
  • Aina Esteban
  • Aina Fenoll
  • Berta Ferrándiz
  • Marta Galinsoga
  • Cindy Santos
  • Paula Saura
  • Pastors Nens
  • Biel Benito
  • Jordi Benito
  • Pau Bonsfills
  • Biel Camarasa
  • Guiu Camarasa
  • Jueln Couto
  • Arnau Fenoll
  • Pau Fenoll
  • Genís Garcia
  • Pau Marqués
  • Jan Marqués
  • Àngel Muñoz
  • Raul Pérez
  • Víctor Pérez
  • Itzan Redondo
  • Martí Rodríguez
  • Guillem Vázquez
  • Pau Vázquez
  • Pastores Nenes
  • Clara Alba
  • Laura Alba
  • Júlia Antolinos
  • Jana Arnau
  • Jana Ayala
  • Berta Brasó
  • Helena Bonsfills
  • Ivet Camunyes
  • Gina Escudero
  • Ivet Fabregat
  • Lia Fenoy
  • Marta Gómez
  • Ariadna Gumbau
  • Bruna Ibañez
  • Ona Ibort
  • Elisabeth López
  • Clara Masó
  • Lia Masó
  • Marta Martin
  • Natàlia Muñoz
  • Sílvia del Río
  • Jana Sabater
  • Gina Torrella
  • Núria Torruella
  • Nen Jesús
  • Bruna Ambrós
  • Biel Calsina
  • Pol Carbonés
  • Berta Fabregat
  • Berta Prat
  • Aina Solsona
  • Júlia Tricuera
  • Helena Viada

Equip tècnic

  • ESCENOGRAFIA
  • Disseny d'escenografiaRaül Vilasis
  • Berta Vidal
  • Construcció d'escenografiaRaül Vilasís
  • Berta Vidal
  • Teresa Ros
  • Chus Pérez de la Fuente
  • Raquel Vidal
  • Joan Huget
  • MaquinistesRaül Vilasis
  • Berta Vidal
  • Joan Buisant
  • IL·LUMINACIÓ
  • Disseny i programacióJordi Berch
  • MuntatgeJordi Berch
  • Adrià Gómez
  • Marc Carrasco
  • CanonersMarc Berrondo
  • Marc Carrasco
  • Equip d'il·luminacióJoventut de la Faràndula
  • ContraCorrent
  • TMS
  • SO
  • Disseny i programacióRoc Ibañez
  • OperadorCarles Bernal
  • MuntatgeCarles Bernal
  • Guillem Pol
  • MicrofoniaGuillem Pol
  • Òscar Camí
  • MÚSICA
  • Cançons originals de l'obraAdrià Esquerrà
  • Banda sonora original i cançó dimonisJoan Bta. Torrella
  • Orquestra BSO i cançó infernAbel Garriga
  • CorCoral Ressò de Sabadell
  • EnregistramentQuim Leyes
  • Mescla i MasteritzacióCarles Bernal
  • Quim Leyes
  • MúsicsJuan Carlos Mansilla
  • Adriana Alsina
  • Judit Marmi
  • Víctor Launes
  • Àlex Maestro
  • Jordi Guasp
  • Alejandro Ramírez
  • VESTUARI
  • DissenyEquip de vestuari de la JF
  • ConfeccióEquip de modistes de JF
  • Coordinació de vestuariDolors Castellví
  • Bena Clapés
  • Muntsa Costa
  • Àngels Farràs
  • Sílvia Luján
  • Anna Oller
  • Gemma Rodríguez
  • Anna Vidal
  • Equip de modistesTeresa Anguera / Teresa Arqué / Ramona Casanovas / Dolors Castellví / Muntsa Cost / Àngels Farràs / Rosa Mº Farrés / Rosa Frontera / Raquel González / Montserrat Manau / Roser Manau / Sole Rodelasm M. Teresa Trelis / Remei Vilarrubia i Anna Vidal
  • ATREZZO
  • Atrezzo i utillatgeCesca Andrés
  • Isabel Gómez
  • Montse López
  • Montse Serra
  • Teatre del Sol
  • Coordinació atrezzoCesca Andrés
  • MAQUILLATGE I PERRUQUERIA
  • Disseny de maquillatge i caracteritzacióPatrícia Álvarez
  • Carmina Camps
  • Realització del maquillatgePatrícia Álvarez
  • Andrea Amboarge
  • Mar Aymerich
  • Eva Bernat
  • Muntsa Brunet
  • Anna Carceller
  • Anna Carné
  • Marta Castellví
  • Núria Carrasco
  • Mar Chaguaceda
  • Ariadna Cirera
  • Carla Corral
  • Irina Cuevas
  • Mercè Fisa
  • Ana García Pineda
  • Marta Gassó
  • Josefa López
  • Elisabeth López
  • Laura Massa
  • Joan Monistrol
  • Montse Paredes
  • Georgina Prats
  • Núria Rexach
  • Berta Robles
  • Gloria Salomó
  • Paula Saura
  • Disseny i realització de màscaresAugust Duch
  • EFECTES ESPECIALS
  • RealitzacióIsrael Aguilar
  • David Galinsoga
  • Llorenç Mañosa
  • Francesc Salomó
  • Joan Teixidor
  • Josep Ustrell
  • IMATGE I COMUNICACIÓ
  • Disseny gràficLaia Closas
  • Albert Gorina
  • Gorka Plans
  • Fotografies i composicióSalmøn Visuals
  • Pàgina webJoan Valls
  • ComunicacióEquip de comunicació de JF
  • REGIDORIA
  • RegidorJoan Bta Torruella
  • PRODUCCIÓ
  • Producció artísticaAlbert Gorina
  • Montse Serra
  • Alba Peig
  • Producció tècnicaRaül Vilasís
  • Producció executivaAlbert Gorina
  • Salva Peig
  • ProduccióJoventut de la Faràndula
  • DIRECCIÓ